What it is for me... / Double denim

Pamiętam jak jako dziecko z zamiłowaniem obserwowałam wszelkie programy telewizyjne dotyczące metamorfoz, gdzie stylistki komponowały różnorakie zestawy dla biorących udział. Z ogromną pasją wsłuchiwałam się w ich porady. To rozpoczęło moją fascynację modą. Ale nie tą z wybiegów, chodzi mi raczej o trendy użytkowe, takie do noszenia na co dzień. Oczywiście, nadal staram się być na bieżąco, jednak to to, w jaki sposób ubrania zmieniają nasz wygląd i samopoczucie intryguje mnie najbardziej. Już w podstawówce doradzałam mamie cytując telewizyjne znawczynie. Chciałam związać się z modą. Teraz mam ku temu okazję - prowadzę bloga, co rozwija moją kreatywność w tym kierunku. Nabieram odwagi; do barw, krojów, połączeń... Czuję się z tym świetnie. Uwielbiam eksperymentować, przeszukiwać sklepowe wieszaki i odkrywać nowe możliwości. Bawię się przy tym świetnie. Chyba jestem w swoim żywiole.

Niektórzy mówią, że nie łączy się jasnego dżinsu z ciemny. Ha! Dla mnie to ciekawa propozycja. W dzisiejszych czasach w modzie jest dozwolone niemal (jeżeli nie „na pewno") wszystko. Wybór należy do osoby, która będzie daną rzecz nosić. Czasem warto jest zaryzykować. Moim zdaniem, kamizelka doskonale uzupełnia całość, sprawia, że strój nie wydaje się nudny. Jak najbardziej, jasny dżins także mógłby się tu sprawdzić... ale, że nie mam go w swoich zasobach, ten odcień musi wystarczyć. :) Chętnie dowiem się, czy moja propozycja Ci odpowiada? Łączysz różne wersje denimu? Daj znać, może połączy nas „buntownicza" natura. :)
Sunglasses - H&M (Similar) / Vest - Similar / T-Shirt - Sinsay / Shorts - Sinsay / Earrings - Orsay (Similar) / Shoes - Similar

3 komentarze:

 1. Missymayification4 lipca 2019 21:55

  Someone is enjoying her summer!! You look wonderful and so pretty. I like your hair. :-)

  https://www.missymayification.co.uk

  OdpowiedzUsuń
 2. NotJessFashion7 lipca 2019 12:42

  Such a cute summer look! Love the combo dear!

  Jessica | notjessfashion.com

  OdpowiedzUsuń
 3. MONICA SORS8 lipca 2019 18:22

  Amazing denim on denim look!!
  xx
  Mónica Sors
  MES VOYAGES A PARIS
  NEW BLOG POST: RUFFLES IN MADRID

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Izikova - o modzie i codzienności , Blogger