Trend: masywne sandały - dad sandals

       Obecnie w trendach możemy zauważyć popularność masywnych, luźnych, niemalże męskich krojów. Marynarki oversize, bluzy z kapturem i - co utrzymuje się na czele od kilku sezonów - ciężkie obuwie. Jednym z pierwszych modeli tego typu były Triple S Balenciagi, czyli adidasy na potrójnej podeszwie. Swoją interpretację przedstawiły nam sieciówki, ale też pozostałe wielkie domy mody - na przykład Louis Vuitton. Później przyszła pora na Bottegę Venetę i ich kalosze na grubej platformie. Teraz na topie są ciężkie sandały Chanel wzorowane na męskim obuwiu. Wygoda idzie w parze z innowacyjnością.

Dad sandals - propozycja w stylu Chanel

    Masywne sandały zapinane na rzepy, które zaproponował nam dom mody Chanel to kolejny w jego historii moment, gdy elementy męskiej garderoby zostają zaproponowane kobietom. Warto jednak wspomnieć, że dzięki tego typu obuwiu panie mogą cieszyć się z maksymalnej wygody podczas wiosennych, a wkrótce także letnich wieczorów. Tak zwane "dad sandals" znalazły uznanie wielu influencerek i trendsetterek. Również sieciówki przedstawiają nam swoje propozycje interpretacji tego trendu. Dom mody Chanel po raz kolejny pokazał, że nieoczywiste może stać się pożądane.

Z czym nosić masywne sandały?

    Dad sandals możemy nosić na wiele sposobów. Sprawdzą się doskonale do dżinsów i luźnego t-shirtu, kolarek i marynarki, dresu, a nawet zwiewnych sukienek. Zestawianie ze sobą kontrastowych elementów to aktualnie silny trend. Bez wątpienia jest to znaczna doza dowolności, która stanowi największy urok dzisiejszej mody. Nie ma znaczenia to, w jakich ubraniach czujemy się najlepiej - obecnie mamy niemalże całkowitą dowolność w ich stylizowaniu. Zdecydowanie jednak, warto zwrócić uwagę na design masywnych sandałów - najmodniejsze są te ze skóry lub skóry ekologicznej oraz te z pikowaniem.
Jedwabna apaszka - Vintage / Srebrne kolczyki - By Dziubeka / Srebrny naszyjnik z rozetą - By Dziubeka / Srebrna bransoletka z rozetą - By Dziubeka / Bransoletka z kamieni - By Dziubeka / Srebrny pierścionek z koniczyną - Lian Art / Sukienka - Vintage / Nerka - DKNY / Buty - Vintage

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz