Jak nosić futro w panterkę?

Pamiętacie ten szał na futra w panterkę sprzed kilku sezonów? :) Wczoraj wyjęłam swoje z dna szafy. Moim zdaniem, właściwie zestawione może wyglądać ciekawie i oryginalnie. Co prawda, nie należy do najgrubszych, ale na obecną pogodę się nadaje. Mam jeszcze jedno sztuczne futro i wiecie co? Chętnie poszerzyłabym swoją kolekcję. :) 

Z czym nosić futro w panterkę, aby wyglądało stylowo?

Futro w panterkę wbrew pozorom jest całkiem łatwe w stylizacji. Wystarczy dobrać do niego prostą bazę - gładką koszulę, ulubiony t-shirt, dopasowany sweter i do tego jakieś proste spodnie. Charakterystyczny wzór dopełni całość. Prostota jest kluczem do sukcesu, kiedy w grę wchodzi ekstrawaganckie futro w panterkę. Samo okrycie wierzchnie jest na tyle charakterystyczne, że nie potrzebuje dodatkowych aplikacji na ubraniach.

Moja propozycja składa się z długiej koszuli, która wcale nie musi być biała - fiolet też zdaje egzamin. ;) Do tego dobrałam czarne legginsy, które są naprawdę uniwersalnym modelem. Torebka nawiązuje do góry stroju, natomiast buty są jednym ze słuszniejszych wyborów przy okazji zalegającego śniegu. Przykuwające uwagę sztuczne futro gra oczywiście pierwsze skrzypce.

Jakie dodatki dobrać do futra w panterkę?

Dobieranie dodatków do futra w panterkę również opiera się na prostocie. Ważne, aby były spójne ze strojem i nie przytłaczały okrycia. Szaliki, czapki i rękawiczki lepiej prezentują się, gdy są jednokolorowe, pozbawione wzorów. Sztuczne futra na ogół kojarzą się z elegancją, co warto wykorzystać podczas ich stylizowania. 

 Mam nadzieję, że mój krótki poradnik przekona Was do noszenia efektownych sztucznych futer, być może nawet w panterkę. :) 

Pozdrawiam serdecznie!

Opaska - Mango / Kolczyki - Yes / Futro - Vintage / Koszula - HUGO Hugo Boss / Legginsy - Moraj / Torebka - Silvio Tossi / Zalando / Buty - Lasocki / CCC

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Izikova - o modzie i codzienności , Blogger