Pogoda w... paski :)

Cześć!
Możliwe, że ze względu na obecną sytuację, inspiracje odzieżowe nie będą Wam potrzebne. Mimo to uważam, że chwila oderwania się od problemów może nam wszystkim wyjść na dobre. Może spędzicie ją akurat ze mną? :)
OK, pora przejść do sedna. Nieczęsto łączę ze sobą wzory; po prostu nie czuję się w tym najlepsza. Jednak, ostatnio postanowiłam zaryzykować. Do pasiastej bluzki dobrałam spodnie garniturowe z zdobione przez ten sam motyw. Tym, co łączy oba elementy, poza wzorem jest czarny kolor - powtarza się on zarówno u góry, jak i u spodu. Deseń nieco różni się na obu ubraniach. Po pierwsze - na koszulce paski są poziome, do tego znacznie grubsze niż na spodniach. Tam z kolei możecie zauważyć białe pionowe linie biegnące po czarnym materiale. Warto zauważyć, że wzór widniejący na bluzce optycznie poszerza, natomiast jego pionowy odpowiednik  - wydłuża. To nie był celowy zabieg, mimo to uważam, że obie części stroju zgrały się ze sobą nie najgorzej.
Opaska - H&M / Okulary - H&M / Kolczyki - New Yorker / Zegarek - Dresslily Bluzka - Sinsay / Spodnie - KiK / Buty - Adidas

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Izikova - o modzie i codzienności , Blogger