Poza strefą komfortu. Czego spróbowałam?

Przyznaję, chciałam sprawdzić, jak uda mi się wpleść mój nowy wazon w zdjęcia, stąd powyższy efekt. Ceramika okazała się bardzo fotogeniczna. ;) 

Plisowaną spódnicę ze zdjęcia sprawiłam sobie latem. Ciężko było znaleźć model o odpowiedniej dla mnie długości - jestem niska, a spódnice długie. Ostatecznie dorwałam tę z KiKa. Zauroczyło mnie połączenie drobnych plis z modnym kilka sezonów temu wzorem panterki. Dzięki niemu grzeczny fason nabiera nowego wyrazu! 

Plisowaną spódnicę zestawiłam z efektowną bluzką z wycięciami. Podoba mi się ten efekt - trochę nowocześnie, a jednak klasycznie. I to z nutą retro. Ubrałam się tak po to, by wziąć udział w zabawie instagramowej organizowanej przez jedną z bloggerek - Shiny Syl. 

Zakup spódnicy plisowanej to dla mnie wyjście z własnej strefy komfortu - bałam się, że będę prezentować się w niej staromodnie. Na szczęście, intrygująca bluzka i masywne, osadzone w trendach buty nadają całości innego charakteru. 

Mam nadzieję, że udało mi się zachęcić Was do próbowania nowości we własnym wizerunku. 

Pozdrawiam!

Srebrne kolczyki - Lian Art / Srebrna bransoletka - By Dziubeka  / Bluzka - Vintage / Spódnica - KiK /  Pasek - Mango / Buty - New Yorker

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Izikova - o modzie i codzienności , Blogger