O mnie

Iza / 24 lata  
Jeżeli „kobieta zmienną jest” – ja jestem niezwykle kobieca.
Kiedyś…
…byłam szaro-bura i ponura. Na szczęście, te czasy są już za mną. Teraz uśmiecham się, starając się czerpać radość nawet z drobnostek. Razem z osobowością przemianę przeszedł mój styl ubioru. Barwy? Sukienki? Biel? Nie kiedyś. Zmianę dostrzegli nawet znajomi, co odbieram, poniekąd, jako komplement. Zauważyłam też, że zakładając rzeczy „z przeszłości” pozbywam się dobrego nastroju. Koniec z tym! Pora zmienić nastawienie. :)
Coś więcej....
Od dziecka interesuję się modą. Lubię eksperymentować ze swoim stylem, który powoli zaczyna się kształtować. Od jakiegoś czasu coraz bardziej cieszą mnie też loczki (razem z falami ;)) pojawiające się na mojej głowie, stąd tematyka świadomej pielęgnacji kręconej czupryny. Chcę, aby blog był moim małym kącikiem w internecie. To tu chciałabym rozpisywać się na interesujące mnie tematy. Mam nadzieję, że zarażę Cię swoim entuzjazmem! :)
Swoją działalność ograniczam głównie do bloga, ta forma odpowiada mi najbardziej. Oczywiście, posiadam profile na portalach społecznościowych, jednak jeżeli chcesz pozostać na bieżąco - zaglądaj tu od czasu do czasu. ;)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Izikova - o modzie i codzienności , Blogger