AA Go Green - recenzja podkładu

 

    AA Go Green to naturalny podkład do twarzy dostępny w drogeriach w cenie podobnej do pozostałych kosmetyków tego typu. Jest - co prawda - nieco droższy od innych fluidów, jakie wypuściła marka, jednak trzeba mieć na uwadze, że aż 99% składników ma pochodzenie naturalne. Podkład AA Go Green możemy znaleźć w Rossmannie, Naturze, w oficjalnym sklepie marki i na MakeUp.pl w cenie około 30 zł.

Naturalny skład to ogromna zaleta

    Do najważniejszych zalet podkładu AA Go Green z selerem należy zdecydowanie jego naturalny skład. Na liście składników znajdziemy m.in. pochodną witaminy C, olej z awokado oraz nawilżającą glicerynę. Warto wspomnieć, że aż 99% składników ma pochodzenie naturalne. AA Go Green uzyskał certyfikat Ecocert. Jak mówi producent, podkład jest antybakteryjny, nawilżający. Skład pokazuje jego potencjał w tym kierunku. Dla wielu atutem będzie także to, że podkład AA Go Green jest pozbawiony zapachu.

Jak podkład AA Go Green z selerem sprawdza się na skórze?

    Podkład naturalny AA Go Green odznacza się średnim poziomem krycia. W przypadku cery z niedoskonałościami jest ono wystarczające - w razie wystąpienia takiej potrzeby, krycie można budować, dokładając kolejną warstwę. Do przykrycia niewielkich wyprysków wystarczy około 1,5 pompki podkładu. AA Go Green utrzymuje się na cerze do kilku godzin, po tym czasie warto dołożyć niewielką warstwę w miejscach tego wymagających (np. na brodzie). Po nałożeniu podkładu skóra prezentuje się świetliście, wygląda na nawilżoną. Przy cerze nieprzetłuszczającej się nie trzeba stosować pudru.

Kilka słów ode mnie - podsumowanie

    Podkład AA Go Green jest zdecydowanie godny uwagi. Stosunkowo niska cena (jak za produkt naturalny) i skład pozbawiony zbędnych konserwantów, takich jak phenoxyethanol, zachęcają do zakupu. Podkład dobrze ukrywa niedoskonałości, wyrównuje koloryt cery, jest optymalnie trwały. Zużyłam kilka opakowań i jestem zadowolona.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz