That carefree smile / Straight leg jeans

Uwielbiam być dobrą ciocią! Bawić się, oglądać filmy, patrzeć na uśmiech szkrabów, który maluje się na ich twarzach w czasie, który spędzamy razem. To naprawdę podbudowuje człowieka na duchu. Te małe istoty sprawiają, że momentalnie zaczynam czuć się bardziej potrzebna, doceniona. Nie trzeba im wiele, wystarczy moja obecność. To tak bardzo cieszy! Oczywiście są chwile, gdy nie mam siły... Po prostu mi się nie chce. Ale przezwyciężam swoje wewnętrzne lenistwo i zaczynam kolejną zabawę. Dla ich szczęścia. Żałuję tylko, że dzisiaj nie miałam tak wiele czasu, jak zwykle. Chciałabym poświęcić im go znacznie więcej, wiem, że oczekiwali tego ode mnie. Mimo lekkiego niedosytu i tak czuję się naładowana pozytywną energią. Bo czy jest coś bardziej chwytającego za serce, niż bezbronny uśmiech dziecka?

T-shirt w panterkę, opaska na głowie i neonowe paznokcie... czyli kwintesencja obecnych trendów w codziennej odsłonie. Długą koszulkę związałam w supeł, przez co wygląda nieco zgrabniej. Do spodni o prostej nogawce świetnie wyglądają buty na koturnie, które poprawiają także postawę ciała. Moje włosy przechodzą ostatnio kiepski okres, dlatego też postawiłam na opaskę, która nieco je ujarzmiła.
Hair band  - H&M (Similar) / T-Shirt - H&M (Similar) / Jeans - Vintage Calvin Klein Jeans (Similar) / Earrings - Orsay (Similar) / Shoes - Similar

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Izikova - o modzie i codzienności , Blogger