Stay positive / Fringe

Weekend spędzony na kempingu w towarzystwie rodziny potrafi skutecznie poprawić humor. Tym bardziej, gdy wyjeżdża się w malownicze góry. Może nie mieliśmy zbyt wielu atrakcji, ale dla samych widoków warto było pofatygować się te kilkadziesiąt kilometrów. Niestety, pod koniec tego jakże krótkiego pobytu zastała nas żyzna ulewa. Większość rodzinki schowała się pod zadaszeniem, nam nawet nie chciało się opuścić samochodu. Tak czy inaczej, sam wypad wspominam bardzo dobrze. Zresztą, z taką ekipą zawsze można się dobrze bawić. Moja rodzina miewa naprawdę szalone pomysły. Często w okresie wakacyjnym wyjeżdżamy na weekend, co owocuje w liczne wspomnienia. Szczerze, wolę opuszczać rodzinną miejscowość kilkukrotnie w ciągu wakacji, niż wybierać się na jeden dłuższy wyjazd. To sprawia mi większą frajdę. Wtedy ten letni czas wydaje się ciekawszy. :)

Spódnica z dzisiejszego wpisu wydaje mi się bardzo ciekawą opcją. Może nie należy do eleganckich, ale na co dzień może się świetnie sprawdzić. Połączyłam ją z t-shirtem o kopertowym dekolcie.
Odchodząc od tematu stroju - mam dzisiaj wyjątkowy good hair day. Nie pamiętam, kiedy ostatnio włosy tak dobrze mi się układały. Stosuję świadomą pielęgnację od kilku miesięcy i wreszcie widać, że cały ten czas poświęcony fryzurze się opłacił.
Sunglasses - H&M (Similar) / T-shirt - Similar / Skirt - New Yorker (Similar) / Shoes - Similar

1 komentarz:

  1. sepatuholig-Grace Njio25 lipca 2019 09:34

    You look great dear!!

    https://sepatuholig.blogspot.com
    IG @gracenjio

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Izikova - o modzie i codzienności , Blogger