Lace it up!


Od kilku sezonów ten niewielki detal robi całą stylizację. W ten sposób łatwo da się udowodnić, że nie trzeba wiele, aby wyglądać modnie. Wiązanie – bo o nim mowa – może zdobić kołnierze, rękawy, a nawet stroje kąpielowe, co stanowi prawdziwy hit na plaży. Obecnie nie trzeba długo szukać, aby 
odnaleźć swój idealny element garderoby z tym niepozornym akcentem.
Kultowe przykłady
Jedną z bardziej oczywistych części garderoby, którą można związać jest płaszcz. Pasek klasycznego trencza zamiast spinać możemy związać w supeł. To odmieni jego monotonny wygląd! Zresztą sposób ten promują już od lat fashionistki z całego globu. Także dżinsy możemy ozdobić wiązaniem. Wystarczy przez szlufki przeciągnąć chustkę. To bardzo uniwersalny dodatek! Dzięki niemu możemy cieszyć się modnym akcentem na różne sposoby.  Wpleciona we włosy, zdobiąca torebkę, chroniąca szyję… Apaszka sprawia wrażenie niezwykle efektowne.
Gdzie szukać inspiracji?
Relacje z pokazów mody, magazyny, Instagram… To chyba pierwsze skojarzenia po postawieniu tegoż właśnie pytania. Jak najbardziej słuszne. Nie każdego jednak stać na zakup propozycji, jakie można tam znaleźć. Obecne oferty sieciówek i mniejszych butików pozwalają nam poczuć się modnie. Naprawdę, nie trzeba długo się rozglądać. Dla bardziej cierpliwych są jeszcze lumpeksy. Tam również można doszukać się skarbów! Warto jest zapisywać inspiracje w folderach, następnie porównywać droższe pierwowzory z tym co mogą zapewnić nam tańsze sklepy. W ten sposób możemy znaleźć naprawdę dobre zamienniki.  
Sunglasses - H&M (Similar) / Blouse - Similar / Skirt - Similar / Shoes - Similar

1 komentarz:

  1. Agnieszka Mikołajczyk 31 lipca 2019 07:04

    Swietnie wygladasz w tym zestawieniu

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Izikova - o modzie i codzienności , Blogger