lipca 08, 2019

Just do it / Pattern everywhere

Czasem obowiązki na tyle mnie stresują, że wolę je ignorować... Wiem, to błąd. Zamiast odkładać to, co i tak muszę zrobić, powinnam stawić czoła codziennym wyzwaniom. Łatwo wpadam w panikę, wmawiając sobie, że nie dam rady. Jestem świadoma tego, że nie postępuję jak trzeba. Ta prokrastynacja dodatkowo utrudnia mi funkcjonowanie. Koniec końców i tak robię co muszę i nawet nie wychodzi mi to aż tak źle. Czasem odkładanie rzeczy na później nie jest uzasadnione w żaden sposób; to po prostu nasze własne „widzimisię". Chociaż nie jest to proste, warto jest spiąć się w sobie i zrobić co trzeba - zawalczyć o sukces. Motywację do działania można znaleźć wszędzie, pomimo, iż jest to sprawa indywidualna - na każdego pozytywnie wpływa co innego. Teraz przede mną swego rodzaju próba. Jaka? Otóż taka, czy potrafię zawalczyć o marzenia. Niewiele mi brakuje do ich spełnienia. Wszystko zależy ode mnie. Niestety, natura bierze górę i zamiast działać - zamartwiam się. Jeszcze nie wszystko stracone. Mogę zwyciężyć. Osiągnąć cel. Jakoś to będzie. 

Powyższy strój najlepiej opisuje jedno słowo - wygoda. T-shirt połączyłam z dżinsami i trampkami w kratę, Na wierzch zarzuciłam sportową kurtkę (niestety dzisiejsza aura wymogła to na mnie). Do całości dołączyła również nerka noszona przewieszona przez ramię, jednak nie miałam jej przy sobie w trakcie robienia zdjęć. Wydaje mi się, że żółte okrycie i wzorzyste buty ciekawie urozmaicają czarno-białą całość. Przy okazji trampki dobrze komponują się z kraciastą koszulką. Całość może i jest mało wakacyjna, ale cóż, pogody się nie wybiera. 
Jacket - Adidas (Similar) / T-Shirt - Moodo (Similar) / Jeans - Cheap Monday (Similar) / Trainers - Converse (Similar)  

8 komentarzy:

 1. It Girl Ailén9 lipca 2019 00:01

  Beautiful! Amazing post :D

  XX ♡

  IT GIRL AILÉN

  OdpowiedzUsuń
 2. Where did you buy those converse? I can't find them anywhere :) Just similar. Yours are very different- are they vintage or something?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. They are vintage. Unfortunately I can't find them as well. :(

   Usuń
  2. Those are fake converse unfortunately :( thete is no logo on tongue and logo on the bottom is really weird... Did you buy them online? Becouse someone probably sold you fake pair

   Usuń
  3. Oh no! Thanks for telling. :( At least I have the other one real. I just wasn't watchful enought. :(

   Usuń
  4. There are many people selling fake chucks unfortunately :( The best way to buy them is going to converse company store or buy them online from big online shops with clothes, like Zalando, Answear, etc... I'v got my first pair of chuck's when I was 7, now i have about 10 pairs in my wordrobe and I become some kind of coverse expert :D :D I hardly recommend you especially leather converse, they are easier to clean and you can have them for years, not destroyed :)

   Usuń