czerwca 08, 2020

Trochę prywaty :)

Cześć! Macie już plany na długi weekend? :) My z rodzinką planujemy wybrać się w pewne ciekawe miejsce i sporo zwiedzać. Rozważamy ten wyjazd od kilku lat, więc miło będzie w końcu go zrealizować. :) Rodzice i moje starsze rodzeństwo byli tam zanim jeszcze pojawiłam się na świecie, co oznacza, że dla nich to źródło wielu pozytywnych wspomnień. Od jakiegoś czasu regularnie wyjeżdżamy niemalże stałą ekipą, co zaowocowało w mnóstwo zabawnych przygód. Najlepiej wspominamy chyba Bieszczady, gdzie prawdziwą furorę zrobiło robienie grzanek na kamieniu położonym na ognisku. Zastanawialiśmy się nawet skąd wziąć taki w domu. :) Mam nadzieję, że podczas nadchodzącej wycieczki uda mi się zrobić kilka fotek, które mogłabym Wam pokazać. Na razie nie będę zdradzać dokładnego miejsca docelowego, ale zapewniam Was, że nie będę się tam nudzić. ;) Aż zastanawiam się, co będziemy robić, gdy nadejdą już prawdziwe wakacje. Z moją rodziną ciężko jest o spokojny wyjazd - zawsze zdarzają się jakieś niecodzienne sytuacje, z których wynikają zabawne wspomnienia. Przy okazji dzisiejszych opowieści, chciałabym zwrócić się do Was z dawno niewidzianą propozycją stroju. Połączyłam kilka modnych elementów w nieco bardziej spokojnej wersji. Po pierwsze, neonowy top, do którego z racji pogody przyodziałam kardigan. Obie te części garderoby są obecnie osadzone w trendach. Jeżeli chodzi o sweter, szczególnie na topie są teraz te z większymi guzikami, ale jednak to ta wersja znalazła się w mojej szafie. Pochwalę się także ostatnią zdobyczą - opaską do włosów. Ostatnimi czasy noszę tego typu ozdoby w zasadzie codziennie. Ta jest zdobiona muszelkami, co także plasuje ją na liście modnych propozycji. Dodatkowo, polowałam na jakiś element z tym motywem od dawna, więc nie zastanawiałam się długo, kiedy ją zobaczyłam.

Mam nadzieję, że to drobne wtrącenie prywaty Was nie zanudziło, a dzisiejszy strój dnia jakoś zainspirował. :) Pozdrawiam!
Opaska - CCC / Kolczyki - New Yorker / Kardigan - Vintage Ralph Lauren / Top - Vintage / Dżinsy - Cheap Monday / Buty - Adidas 

2 komentarze:

  1. Ale pozytywny post! Zawsze podziwiam osoby, które umieją się cieszyć życiem tak po prostu, szczerze!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ojej, dziękuję! Nie spodziewałam się tak pozytywnej reakcji. :)

      Usuń