lipca 18, 2019

Does anyone still read blogs? / Floral & denim

Pamiętam czasy, kiedy zaczynałam odkrywać blogi modowe... Nawet nie zdawałam sobie wtedy sprawy z tego, że są to momenty ich największej popularności. Większość nie posiadała własnej domeny, były za to mocno zróżnicowane. Ale strojów dzisiaj oceniać nie będę, po prostu zmieniła się moda. Teraz liczy się minimalizm. Chodzi mi jednak o to, jak wielką zabawą były one nie tylko dla prowadzących, ale również czytelników. Strony, na które wtedy zaglądałam już nie istnieją. Nadal jednak pozostają dla mnie inspiracją. Własnego bloga chciałam założyć przez pięć lat, zanim podjęłam się próby. Wiem, że teraz dominują media społecznościowe, blogi osobiste są już może nieco niemodne (o ironio, przecież piszę o modzie!), zatem ciężko przyciągnąć stałego czytelnika. Doskonale zdaję sobie z tego sprawę, mimo to - nie czuję się zniechęcona. Tworzenie wpisów to moje hobby. Cieszy mnie każdy odzew ze strony odwiedzających, przynajmniej wiem, że piszę dla kogoś. Jeżeli coś lubisz, spadek popularności Twojej pasji nie będzie Ci przeszkadzał. Mi nie przeszkadza. Nie zamierzam się poddawać, możliwe, że kiedyś blogi wrócą do łask. Przecież moda jest jak bumerang, prawda? Trzeba się cieszyć tym, co jest teraz. Ważne, że spróbowałam i realizuję swoje małe marzenie.

Koszulę bez rękawów narzuciłam na zwiewną, asymetryczną sukienkę. Zabieg ten wydaje mi się dobrą opcją w nieco chłodniejsze dni. Oczywiście, nie mogło zabraknąć mojej nowej torebki! Nie od dziś wiadomo, jak wielki wpływ na całokształt mają dodatki. W tym wypadku postawiłam także na kolczyki z sowami. Te dwa rodzaje akcesoriów to moi zdecydowani ulubieńcy. :)
Sunglasses - H&M (Similar) / Earrings - Orsay (Similar) / Shirt - H&M (Similar) / Dress - Similar / Bag - Cropp (Here) / Shoes - Similar 

1 komentarz:

  1. Dressed With Soul19 lipca 2019 14:33

    Yes, I still read blogs and I like it! And I like also your cute summer look!
    xx Rena
    www.dressedwithsoul.com

    OdpowiedzUsuń