It was worth it / A simple outfit for summer

Nie sądziłam, że mi się uda. Żywiłam taką nadzieję, próbowałam to sobie wmówić... ale się bałam. Jak widać - niepotrzebnie. Dziś dowiedziałam się, że zdałam wszystkie egzaminy. Teraz przede mną obrona i mnóstwo pracy z licencjatem. Ale dam radę. Teraz mogę skupić się na tym całkiem na spokojnie. Nawet nie wiem, kiedy minęły te trzy lata studiów. Weekendowe zjazdy, noclegi, komplikacje w trasie... trochę tego było. Niejednokrotnie byłam bliska zostania w domu z myślą o wycofaniu się. Ale są osoby, które podnosiły mnie na duchu. Ktoś, kto wyrywał mnie z łóżka o trzeciej w nocy, żebym tylko się nie spóźniła. Ile to razy spałam zaledwie dwie-trzy godziny... Dosypiałam w autobusie, a nawet (wstyd się przyznać) na zajęciach. Oczywiście, nie planowałam tego. Tak po prostu się działo. Byłam zmęczona. Po krótkim czasie do wszystkiego się przyzwyczaiłam. Czekałam na weekend, który nie tylko zapewniał mi dawkę wiedzy, ale również możliwość wypicia kawy na mieście. Studia okazały się dla mnie również dobrą szkołą życia. Sama musiałam poradzić sobie w obcym mieście, znaleźć wyjście z trudnych sytuacji. Zawsze mogłam wykonać telefon, ale nikt fizycznie nie mógł mi pomóc. Po trzech latach stwierdzam, że warto było. Wiele się nauczyłam, wydoroślałam.

Dawno nie nosiłam tej bluzki. W sumie, to nie wiem czemu wcześniej po nią nie sięgnęłam. Jej tył robi całą robotę. Niestety, nie znalazłam nic bardziej podobnego, dlatego skupiłam się na kolorze. Szorty z Sinsaya to mój zakup wakacji (chociaż dopiero się zaczęły). Potrzebowałam czegoś z wyższym stanem, a te dodatkowo nie należały do drogich. Dzisiaj postawiłam też na perłową biżuterię i spinki. Dziwię się trochę samej sobie, bo rzadko spinam włosy. Na ogół moje loczki nie chcą się wtedy ładnie układać. Dzisiaj jednak nie miały wyboru - brak odpowiedniego zabezpieczenia wieczorem rozprostował mi skręt. Oj, nie jest łatwo być kręconowłosą.
Hair clips - Stradivarius / Blouse - Moodo (Similar) / Shorts - Sinsay (Similar) / Earrings - Similar / Bracelet - Similar / Sunglasses - H&M (Similar) / Shoes - Similar

4 komentarze:

 1. Studia to super sprawa! Nie tylko dojazdy i egzaminy, ale także najlepsze wspomnienia! I przyjaźnie na lata :) Poznałaś jakąś fajną paczkę znajomych? Jaki kierunek studiowałaś? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, że są super! Studiowałam dziennikarstwo i komunikację społeczną, ze specjalizacją PR. :)

   Usuń
  2. O, to pokrewny kierunek, ja studiowałam marketing :) I byłam bardo zadowolona, zarówno z zajęć jak i kolegów z roku :) Jacy są ludzie na dziennikarstwie? Dobrze się z nimi dogaduje ? myślałam kiedyś, żeby zacząć dziennikarstwo jako drugi kierunek :)

   Usuń
  3. Ludzie bardzo przyjaźni i zgrani. Akurat ci, z którymi studiowałam okazali się dobraną ekipą. :)

   Usuń