grudnia 03, 2020

Kochane wcześniej - kochane teraz

Z koralem nigdy nie było mi po drodze, a tu proszę - pojawił się ten sweterek. Ma całkiem dobry skład - duży procent wełny (wybaczcie, nie pamiętam dokładnie). Odkąd odkryłam jak dobre jakościowo swetry można nabyć z drugiej ręki, to właśnie na ten element zwracam szczególną uwagę podczas łowów. I może jeszcze na jedwab. Tak, jedwabne koszule to coś, po co sięgam, gdy tylko nie trzeba otulać się grubą dzianiną. Najświeższe trendy można znaleźć z łatwością w centrach handlowych lub sklepach online. Za to klasyki z najcenniejszych materiałów - jeżeli za cenę jednego, chce się nabyć kilka, zdecydowanie warto szukać okazji w second-handach. Okazuje się, że rzeczy z drugiej ręki mogą sprawdzać się niesamowicie dobrze.

Jak już wspomniałam, bardziej "luksusowe" tkaniny to coś, co kupuję - jak to się ładnie mówi po angielsku - "pre-loved", czyli "kochane wcześniej". Za to, kiedy w grę wchodzą najnowsze nowinki ze świata mody, uważam, że warto rozejrzeć się za nimi w sieciówkach. W moim mieście nie ma Zary, więc ledwo znam ich ofertę. Za to, mam swoją (czasami zmienianą) trasę, kiedy wybieram się na rajd po sklepach. Ostatnio, przeglądając oferty internetowe zamarzyła mi się wycieczka do butików, gdzie wcześniej nic nie nabyłam. Może mój styl się zmienia? Możliwe, że to czas na "odnowienie" garderoby.

Mam nadzieję, że tydzień mija Wam pomyślnie i zdrowo. Dziękuję za uwagę!

Pozdrawiam!

Opaska - KiK / Kolczyki - Orsay / Naszyjnik - H&M / Sweter - Vintage / Spodnie - H&M / Torebka - Silvio Tossi / Zalando / Zegarek - Sinsay / Buty - Adidas 

1 komentarz:

  1. Piękny jest ten sweter! To prawda, skład jest ważny, wełnę zupełnie inaczej się nosi, szczególnie zimą!

    OdpowiedzUsuń